Uludağ Kayak Merkezi'ne Nasıl Gidilir? Tesisler

Uludağ Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir?

Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağı olan ve her yıl binlerce yerli ve yabancı misafirini en güzel şekilde karşılayarak sorunsuz bir şekilde tatil hizmeti sunan Uludağ Kayak Merkezi, en gözde kayak merkezleri arasında bulunuyor. Uludağ’a en çok İstanbul’dan gelen olduğu için, insanlar İstanbul’dan Uludağ’a doğru yola çıkıyorlar. Fakat Uludağ’a ilk defa gidenler İstanbul’dan Uludağ’a nasıl gidilir sorusu hakkında araştırmak yaptıktan sonra yola çıkıyorlar. İstanbul’dan Uludağ Kayak Merkezi‘ne daha az maliyetli gitmek isteyenleri için İDO hızlı feribot hizmeti sunuluyor. İstanbul’dan hızlı feribot binerek Bursa’ya ulaşabilirsiniz. Daha sonra Mudanya’ya geldikten sonra Bursa teleferik sistemini kullanarak Uludağ’a gidebilirsiniz. Uludağ’a ulaşım oldukça kolay olduğundan dolayı, istediğiniz zaman İstanbul’dan Uludağ’a giderek kayak tatili keyfini en güzel şekilde çıkarabilirsiniz.

Uludağ Kayak Pistleri

Uludağ Kayak Merkezi'ne Nasıl Gidilir? Genel

İstanbul’dan Uludağ’a kolay bir şekilde ulaşan kişiler en konforlu otellerde konaklayarak dinlenebilirler. Otellerde sunulan hizmetler sınırsız olduğundan dolayı Uludağ’a ulaşır ulaşmaz en kaliteli hizmetlerle karşılaşacaksınız. Dinlendikten sonra kayak yapmak isteyenler için birbirinden farklı kayak pistleri hizmete sunuluyor. Uludağ kayak pistleri arasında; Ergün Kayak Pisti, Fahri Kayak Pisti, Belvü Kayak Pisti, Kuşaklı Kayak Pisti gibi pistler bulunuyor. Bu pistlerde seviyenize uygun olacak şekilde istediğiniz gibi kayarak tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik bu pistler pürüzsüz olduğundan dolayı herhangi bir düşme tehlikesiyle baş başa kalmadan sorunsuz bir şekilde kayabilirsiniz.

Uludağ Nerede?

Uludağ Kayak Merkezi'ne Nasıl Gidilir? Kayak

Her yıl yüzlerce misafirini en güzel şekilde karşılayarak kış tatili keyfini doyasıya yaşayan Uludağ kayak merkezi, bulunmuş olduğu konumu nedeniyle en çok tercih edilen kayak merkezleri arasında bulunuyor. Uludağ kayak merkezi, Bursa şehir merkezine 40 km uzaklıktadır. Osmangazi’de bulunan kayak merkezi, birçok avantajlı hizmetleri sayesinde en ideal tatil mekanları arasında bulunuyor. Bulunduğu konumu sayesinde kolay bir şekilde bulunan ve zamandan tasarruf ettiren Uludağ Kayak Merkezi, birbirinden kaliteli hizmetleri ile misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Özellikle ulaşım açısından oldukça ekonomik olan bu kayak merkezi, kolay ulaşımı sayesinde İstanbul’dan her yıl özel olarak misafirlerini karşılamaya devam ediyor.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir