Kartepe Kayak Merkezi

Doğal güzelliği ve ormanla kaplı çevresi ile size muhteşem bir kayak keyfi sunan Kartepe Kayak Merkezi, ülkenin her yerinden misafir ağırlamaktadır. 1600 metre yüksekliğe sahip olan Kartepe kayak sezonu için en uygun zaman Aralık, Ocak ve Şubat aylarıdır. Ulaşımın kolay olduğu kayak merkezi hem günübirlik geziler hem de kayak tatili için oldukça idealdir.

42 km genişliğinde bir alana sahip olan Kartepe Kayak Merkezi, hem profesyonellerin hem de amatör kayakçıların sıklıkla tercih ettiği önemli bir yerdir. Farklı zorluk derecelerine sahip 4 farklı kayak pistine ev sahipliği yapan Kartepe, diğer kayak merkezlerinden farklı olarak 4 ayrı lift çıkışının hepsini kapsayan tek bir skipass ile hizmet sağlıyor. 4 liftin 3 adedi telesiyej olarak tasarlanan bu merkezde rahat ve güvenli şekilde kayak yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en yeni kayak merkezlerinden biri olan Kartepe ile siz de keyifli bir kayak deneyimi yaşayabilirsiniz. Merkez hakkında çok daha fazla bilgi edinmek, Kartepe Kayak Merkezi otelleri, hava durumu, pist uzunlukları, kayak malzemeleri gibi birçok konuda önemli detaylar öğrenmek için bu kategorimizde yer alan yazıları inceleyebilirsiniz.

Türkiye'de Kayak Yapabileceğiniz En Güzel 7 Yer-Uludağ

Kartepe Kayak Merkezi Pistleri ve Özellikleri

Kayak sezonuna hızlı bir şekilde girdiğimiz bu günlerde, Kartepe’den kar kalınlığı ile alakalı çok iyi haberler geliyor….

Romantik Bir Balayı İçin Kartepe Kayak Merkezi

Evliliğin kesinlikle en güzel zamanları olan ilk günler, balayı tatili ile taçlandırılabilir. Evliliğiniz yaz aylarına denk gelmediyse…

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - kayak pisti

Kartepe Kayak Merkezi Tarihi ve Özellikleri

Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden bir tanesi Kartepe Kayak Merkezi. Pistleri, büyük şehirlere yakınlığı ve lüks otelleriyle…

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - kızak

Kartepe Kayak Merkezi Pist Bilgileri

Kartepe Kayak Merkezi, ülkemizin en modern ve ilgi gören kış sporları merkezlerinden bir tanesidir. Maşukiye ve Sapanca…

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - teleferik

Kartepe Kayak Merkezi Kış Sporları

Samanlı Dağları’nda bulunan Kartepe, 1600 metrelik zirvesi ile bir tarafında Maşukiye’yi diğer tarafında ise Sapanca Gölü’nü almıştır….

Kartepe Kayak Merkezi - Lift

Kartepe Kayak Merkezi ve Özellikleri

Kış sporları tatili için en uygun bölgelerden bir tanesi olan Kartepe Kayak Merkezi, İstanbul –…

Kartepe Kayak Merkezi - Pist

Kartepe Kayak Merkezi Giriş Ücretleri

Ülkemizin popüler kayak merkezlerinden birisi olan Kartepe kayak merkezi, Kocaeli sınırlarında Sapanca Gölüne yakın civardadır. Kocaeli’nin Maşukiye…

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - kızak

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri

Kış tatilini en güzel şekilde geçirmek isteyenler için en ideal kayak merkezleri arasında Kartepe kayak merkezi ve Kayak Otelleri bulunuyor….