Davraz Kayak Merkezi

Coğrafi özellikleri sayesinde, kayak dışında diğer doğa sporlarının da yapılmasına olanak sağlayan Davraz Kayak Merkezi, heyecan ve adrenalin meraklıları tarafından en çok tercih edilen yerlerden birisidir. 2635 m zirve yüksekliğine sahip olan Davraz Dağı, Isparta Ovası’nda muhteşem görkemliği ile sizleri karşılamaktadır. Antalya’ya yakın olması sayesinde ayrıcalıklı bir avantaja da sahiptir.

Davraz Kayak Merkezi 3 adet telesiyej, 1 adet teleski ve 2 adet babylift ile hizmet vermektedir. Eğirdir Gölü’nün muhteşem manzarası eşliğinde size unutulmaz bir kayak deneyimi sunan kayak merkezi, deneyimli ve yeni başlayan kayakçılara özel benzersiz parkurlara sahiptir. Kayak pistleri sayesinde ister amatör ister profesyonel bir kayakçı olun, dilediğiniz kayak sporunu yapabilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Davraz’da Aralık ayında başlayan kar sezonu en çok Ocak ve Şubat aylarında tercih edilmektedir. Yaz mevsiminde ise futbol takımları için kamp merkezi olarak hizmet vermektedir. Siz de Davraz’da kayak sporu yapmanın ayrıcalığına sahip olmak isterseniz, kategorimizde yer alan yazılarımızı inceleyebilir, Davraz Kayak Merkezi otelleri, kayak ekipmanları, kayak pistleri ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinebilirsiniz.