Bozdağ Kayak Merkezi

Ege’nin beyaz cenneti olarak adlandırılan, İzmir Ödemiş ilçesinde kayak sporu meraklılarını ağırlayan Bozdağ Kayak Merkezi, size eşsiz bir kayak keyfi sunuyor. Kış mevsiminde 3 metreyi bulan kar kalınlığı ile kayak sporu yapmak çok eğlenceli!

Bu kayak merkezi için en uygun tarih aralığı kar seviyesinin yoğun olduğu Aralık ve Mart ayları arasıdır. Dilerseniz eğitmenler eşliğinde dilerseniz de tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz kayak sporunu yapabilir, eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz. 3053 m2 kapalı alana sahip olan tesis içerisinde, teleski, 3 adet kayak parkuru, restoran ve kayak otelleri gibi işletmeler bulunuyor. Bunun yanı sıra kızak, kayak takımı, kayak kıyafetleri veya snowboard kiralamak isteyenlere özel uygun seçenekler de yer alıyor.

Türkiye’nin pek çok bölgesinden Ege’de kayak yapmanın ayrıcalığını yaşamak isteyenlerin akın ettiği kayak merkezi, kamp etkinlikleri ve zirve yürüyüşlerine de ev sahipliği yapıyor.

Bu kategorimizde Bozdağ Kayak Merkezi hakkında detaylı bilgiler bulabilir; kayak sporu ve kayak malzemeleri gibi birçok konu hakkında bilgilendirici yazılara ulaşabilirsiniz.

Bozdağ Kayak Merkezi