Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - kızak

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri

Kış tatilini en güzel şekilde geçirmek isteyenler için en ideal kayak merkezleri arasında Kartepe kayak merkezi ve Kayak Otelleri bulunuyor. Bulunmuş olduğu konumu itibariyle en güzel manzaraya sahip olan kayak merkezi, her yıl yüzlerce misafirini en ağır şekilde karşılamaya devam ediyor.

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - kayak pisti

Kartepe kayak merkezine gitmek isteyenler gerekli hazırlıklarını önceden yaparak, erken rezervasyon hizmeti sayesinde yerlerini ayırtmaktadırlar. Bu sayede insanlar konaklama derdi olmadan muhteşem manzara eşliğinde tatilin keyfini doyasıya yaşıyorlar. Uygun fiyatlarla hizmete sunulan ve İstanbul’a olan yakınlığı sayesinde gözde kayak merkezleri arasında bulunan Kartepe kayak merkezi ve yakınlarındaki kayak otelleri, uygun fiyatlarla misafirlerini ağırlıyor. Üstelik kolay ödeme seçenekleri mevcut olduğundan dolayı, ödeme konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmayarak tatilin keyfini doyasıya süreceksiniz.

Kartepe Otellerinde Huzurlu Bir Tatil

En ideal tatil merkezleri arasında bulunarak misafirlerini dört dörtlük bir şekilde karşılayan Kartepe kayak merkezi, en huzurlu otelleri ile misafirlerini ağırlıyor. Otel odaları son derece konforlu olduğundan dolayı, kendinizi daha mutlu hissedecek ve hizmet konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Kartepe Kayak Merkezi ve yakınlarındaki kayak otelleri hizmeti sayesinde kış tatili için farklı bir yere ihtiyaç duymadan ve fazla masraf yapmaya gerek kalmadan kayağın keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Üstelik arabasıyla gidenler için otopark hizmeti de mevcut olduğundan dolayı, araçlarınızı güvenle otoparka bırakabilirsiniz. Güler yüzlü otel işletmenleri tarafından sunulan sınırsız hizmet sayesinde kendinizi daha utlu hissedecek ve otellerde kaldığınız sürece güne zinde bir şekilde uyanacaksınız.

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - kayak pisti ulaşım

Kayak Takımı Kiralama

Kartepe’ye kayak yapmak için gelenler en uzun pistlerde kayak keyfini doyasıya yaşıyorlar. Fakat yanlarında kayak takımı bulunmayanlar için kayak takımı kiralama hizmeti sunan oteller sayesinde artık yanınızda kayak takımı dahi getirmeseniz en uygun fiyatlarla istediğiniz kayakları kiralayabilirsiniz. Kayak merkezinde Otel, Kartepe, Karlıktepe, Geyikalanı olmak üzere dört pist bulunduğundan dolayı, alanınıza göre istediğiniz pistlerde kayabilirsiniz. Üstelik az eğimli olan bu pistlere çıkmak istemeyenler için telesiyej hizmeti sunulduğundan dolayı, ister doğa yürüyüşü yapmak için yürüyerek isterseniz telesiyejle çıkabilirsiniz. Bu nedenle ideal tatil mekanları arayanlar için en avantajlı merkezler arasında Kartepe kayak merkezi bulunuyor.

Kartepe Kayak Merkezi ve Kayak Otelleri - teleferik

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir