Yılbaşında Kartalkaya Tatili Çok Eğlenceli Geçiyor

Kartalkaya’da Yılbaşı Tatili Keyfi Çok Farklı!

Ülkemizin konumu sebebiyle, Yılbaşı tatili daima soğuk dönemlere denk gelmektedir. Bunu fırsat bilen kayak severler, yılbaşı tatilinde kayak merkezlerine akın ederler. Yılbaşı tatilinin tabiatı gereği de, lapa lapa karların arasında bu tatili kutlamak çok daha zevk verecektir.

İstanbul ve Ankara’ya yakın olması sebebiyle bu tatil için en çok tercih edilen turizm bölgelerinden birisi de Kartalkaya Kayak Merkezi’dir. Otelleri ve eğlence aktiviteleri ile Kartalkaya, sadece kayak yapmak için değil muhteşem bir Yılbaşı günü ve gecesi geçirmek için de tercih edilebilmektedir. Merkez, bu özel günde çok yoğun bir talep gördüğü için eğer konaklama düşünüyorsanız çok erken tarihlerde yerinizi ayırmanız gerekecektir.

31 aralık gecesinde Kartalkaya’da istisnasız tüm oteller tam doluluk ile çalışacaklardır. Saatler 12’yi gösterdiğinde ise Köroğlu Dağları’nın yamaçlarında bulunan binlerce kişi aynı anda dans ederek, yeni yılın gelişini kutlayacaklar. Büyük markaların ve otellerin sponsorluğunda konserler, DJ performansları, yanan ateşler etrafında dans partileri gibi organizasyonlara katılabilir veya otellerde bulunan şöminelerin etrafında sevdiklerinize sarılarak yılbaşına girebilirsiniz.

Kartalkaya Yılbaşı Aktiviteleri

Kartalkaya’daki tüm oteller yılbaşına ciddi bir hazırlık yaparak girmekteler. Özel partiler, özel restoran menüleri, sınırsız içki, muhteşem mezeler ve çok daha fazlası. Yılın en güzel anlarını, zirvede yaşamak ise çok daha farklı bir keyif.

Yılbaşında Kartalkaya’ya gelen ziyaretçileri aşağıdaki etkinlikler karşılayacak;

  • Konserler
  • Dans Şovları
  • Sıcak Şarap İle Karşılanma
  • DJ Performansları
  • Yılbaşı Pastası
  • Gece Çorbası ve Aperatif Menüler
  • Yılbaşı İçin Yarışmalar (Pist Üzerindeki Sahnelerde)
  • Dinletiler
  • Restoran ve Bar Kutlamaları
  • Çocuklar İçin Kulüp Etkinlikleri

Kartalkaya Yılbaşı Tatili Fiyatları

Yılbaşında Kartalkaya Tatili Çok Eğlenceli Geçiyor-yılbaşı şömüne

Unutulmayacak bir yılbaşı tatili geçirmenin maalesef bir bedeli de oluyor. Oteller bu gece için özel fiyatlandırma yapmaktalar. Bu günün kayak yapmak için çok da uygun olmadığını belirtelim, daha çok eğlence dolu bir tatil sizi bekliyor olacak.

Otellerin Yılbaşı programları 2-3 ay öncesinden belli olmakta ve program açıklandığı anda odalar tamamen dolmaktadır. Kartalkaya’da yılbaşı gecesinin maliyeti oteline göre ortalama 250 ila 1500 lira arasında değişmektedir.

Kartalkaya’da daha uyguna yılbaşı tatili yapmak için ise kayak turlarını deneyebilirsiniz. Tur şirketleri oteller ile anlaşarak, bu özel günü daha düşük rakamlara Kartalkaya’da geçirmenizi sağlayacaklardır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir