Kartalkaya'da Mevsime Göre Balayı - Jakuzi

Kartalkaya’da Mevsimine Göre Balayı

Lapa lapa yağan karın yağışını doyasıya izlemek ve kayak pistinin zorlu maratonunda adrenalin dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız, bunun için sessiz, sakin bir yer arıyorsanız; Kartalkaya’ya gelerek en doğru seçimi yapmış olursunuz. Kartalkaya’da mevsimine göre balayı tatili imkanı sunan bir merkez. Kartalkaya Kayak Merkezi bu konuda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte hizmet vermektedir. Özellikle kayak severler için en ideal yerler arasında ilk sıralarda bulunan Kartalkaya’da, kayak sezonunun başladığı aylardan sezon sonuna kadar büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Bu sebeple istediğiniz yerden ulaşım sağlanarak kısa süreli bir yolculuk sonrası yöreye ulaşabilirsiniz.

Kartalkaya kayak sezonu dışında da bilindiği üzere doğa güzellikleriyle tatilcilere huzur veren bir beldedir. Öncelikle balayı düşünen çiftler için özel olarak hazırlanan tatil paketini mutlaka inceleyerek değerlendirebilirsiniz. Balayı planı yapıyorsanız her mevsim tatil yapabileceğiniz,yörenin tarihi ve kültürel dokusunu yakından görebileceğiniz, düzenlenen kamplara katılabileceğiniz, Atv ile safari turları atabileceğiniz,  kış aylarında kayak yapmanın keyfini çıkarabileceğiniz ve konaklama yaptığınız otellerin meyve sepeti ve şarap ikramlarıyla memnun olabileceğiniz Kartalkaya otellerinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kartalkaya’da Kış Sezonunda Tatil

Kartalkaya'da Mevsime Göre Balayı - Tesisler

Kış turizmi açısından son günlerde oldukça yoğun ilgiyle karşılaşan Kartalkaya, konaklamak için tercih edeceğiniz kurumsal hizmet veren otelleriyle ünlüdür. Bu oteller hizmet kalitesine ve yıldızına göre her kesimin bütçesine uygun fiyat aralığındadır. Sadece zirveye yaklaştıkça bazı tesislerde fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Bu kapsamda yaz sezonunda biraz daha indirimde olan fiyatlar kış sezonunda yükselişe geçerek bütçenizi biraz daha zorlamaktadır. Bu yüzden daha önce belirlediğiniz otellerde rezervasyon yaptırarak konaklama yapmanız önerilmektedir. Kış sezonunda balayı için Kartalkaya’da tatil yapmayı tercih eden yerli ve yabancı turistler gündüz kayak ve snowboard yaparak, akşamları ise canlı müzik ve çeşitli aktivitelerden yararlanarak romantik dakikalar yaşayabiliyorlar.

Kartalkaya’da Mevsimine Göre Balayı Fırsatı

Kartalkaya'da Mevsime Göre Balayı - Liftler

Kartalkaya’ya gelenler ilk önce Kayak yapmak için konforlu bir hizmet sunan konaklama merkezlerinde istediği oda konseptini seçmektedirler. Kartalkaya otelleri konaklama konusunda tüm misafirlerini taleplerine göre ağırlamakta ve otelin sunduğu diğer hizmetlerden yararlanmalarını sağlamaktadır. Hangi sezonda daha aktif etkinliklerin yer aldığını görmeleri,  balayı için tercih edilebilecek otel mi, Kayak pisti ve sağladığı avantajlar nelerdir? Gibi tüm soruların cevabını internet sayfası üzerinden görebilir, daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarından otellere ulaşabilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir