Karinna Hotel - Pistler

Uludağ’ın Gözdelerinden Karinna Hotel

Türkiye’nin en gözde kayak merkezi olan Uludağ Kayak Merkezi, yamaçlarında Karinna Hotel Convention&Spa oteline ev sahipliği yapıyor. Güler yüzlü hizmeti, muhteşem mimarisi ve konforlu odaları ile kayak ve snowboard tutkunlarına muhteşem bir tatil vadediyor. Lüks otel konforu ile dağ otelciliği anlayışını birleştirmiş olan tatil merkezi her bir misafirin konforunu en üst düzeyde vermeyi amaçlıyor.

Karinna Hotel Convention&Spa, Uludağ ikinci oteller bölgesinde bulunmaktadır. Sadece kayak tatilleri için değil aynı zamanda iş toplantıları için de geniş imkanlara sahip. Kurumsal şirketlerin çalışan motivasyonunu artırmak adına yapacakları yıllık toplantı ve eğitimler için, muhteşem doğası ve modern toplantı salonları ile Karinna Hotel Convention&Spa oteli her daim hazır. Otelde oldukça gelişmiş bir SPA merkezi de bulunmaktadır. İş hayatının tüm gerginliğini bu merkezdeki sauna, hamam ve masajlar ile atabilirsiniz.

Marmara bölgesinin zirvesinde, yeşil ve beyazın ortasında hem kayak yapmak hem de konforlu bir otelde konaklamak istiyorsanız, erken rezervasyon imkanlarından faydalanarak Karinna Hotel Convention&Spa otelinde uygun fiyatlara tatil yapabilirsiniz.

Konaklama & Odalar

Karinna Hotel - Genel

Uludağ’ın sert soğuklarına karşın, Karinna Hotel Convention&Spa otelinin sıcacık odaları içinizi daha ilk görüşte ısıtacak. Otelin tüm odalarında inanılmaz bir dağ manzarası bulunuyor. Otelde 227 standart ve toplamda 251 oda bulunmakta. Odaların tamamında ısıtma sitemi, internet bağlantısı, çelik kasa, mini bar ve halı zemin bulunmaktadır.

Yeme İçme

Mutfağında uzman şeflerin adeta sanat yaptığı Karinna Hotel Convention&Spa, sadece Türk mutfağından değil Uluslararası mutfaklardan da lezzetleri konuklara sunmakta. Kayak yaparken iştahınızın açılacağını çok iyi bilen otel, bunun üstesinden gelmek için çok çalışıyor.

Hizmet ve Aktiviteler

Siz kayağınızı rahatça yapın diye çocuklarınızı eğlendirme görevini üstlenen Karinna Hotel, animasyon ve zengin aktivitelere sahip bir mini kulübe sahip. Bu kulüp kapsamında bebek bakımı hizmeti de verilmektedir.

Kayak

Karinna Hotel - Kayak Okulu

Otelden direkt olarak kayak alanlarına çıkabileceğiniz 5 adet teleski ve 2 adet telesiyej bulunmaktadır. Alp disiplinine sahip Uludağ pistlerinde sadece kayak değil snowboard gibi bir çok kayak türünü de yapabilirsiniz.

Spa

Suyun dinlendirici etkisi sayesinde kayak sonrasında kuruyan ve gerilen cildiniz rahatlayacak. Otelin SPA merkezinde Türk hamamı, sauna, solaryum, masaj odaları, aroma ve hidroterapi ve havuz bulunmaktadır.

Genel Yorum

Lüks ve konforun dağ otelciliğinde buluştuğu nokta olan Karinna Hotel Convention&Spa, Uludağ’ın zirvesinde size hep o hayal ettiğiniz kış tatilini sunuyor.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir