Kayak Sporu Sevdalıları Soğuktan Korunmak İçin Neler Yapmalı

Kartalkaya’nın Lüks Kayak Otelleri

Bolu’nun en önemli turizm bölgesi Kartalkaya , kış sporlarına meraklı olanların çok iyi bildiği bir adres. Türkiye’deki en çok talep gören 2. kayak merkezi olan Kartalkaya Kayak Merkezi, çam ormanlarının arasındaki pistleri ve otelleri ile konuklarına hizmet vermektedir. Bu sayede sadece eğlenmiş değil aynı zamanda oksijen zengini bu atmosferde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Dorukkaya Ski Mountain Resort

Kış Turizmi Merkezlerinden Kartalkaya

Kartalkaya’nın Kaya Otel Grubu tarafından yönetilen kışında olan Dorukkaya Ski Mountain Resort, çocuk pistlerine yakın olması, çocuk bakımı hizmeti bulunması ve SPA merkezi ile güzel bir Kış tatili geçirmek isteyen aileler için isabetli bir tercih.

Oldukça yorucu bir spor olan kayak aktivitesinden sonra, Türk ve Dünya mutfaklarından enfes lezzetlerin sunulduğu otel restoranında ise açık büfe ve sınırsız bir hizmet bulacaksınız. Otel sadece spor ve dinlenme değil, akşam ve gece saatlerinde düzenlenen aktiviteler ile eğlence de vadediyor.  

Grand Kartal Otel

Kartalkaya Kayak Merkezi Otelleri - Grand Kartal

Heybetli Köroğlu Dağları’nın 2.000 metre yüksekliğinde bulunan otel, Dünya standartlarının üzerindeki pistlere çok yakın. Kayak tatilinde pistlere yakın olmanız, onca ekipman ile uzun yollar kat etmemeniz açısından çok önemli.

Tesis içerisinde ise tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek imkanlar bulunuyor. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan ve bölgenin en eski konaklama tesislerinden olan Grand Kartal Otel, çok çeşitli masaj uygulamaları ile kayak esnasında gerilen kaslarınızın gevşemesini sağlıyor. Otel içerisinde bulunan şömine ise akşam saatlerinde sevdikleriniz ile çok güzel ve unutulmayacak anlar yaşamanızı sağlayacak.

Kaya Plazzo Ski & Mountain Resort

İstanbul'a Yakın Kayak Merkezleri - Kartalkaya

Kayak tatilinde bile lüksten vazgeçemeyenler için dizayn edilmiş olan Kaya Plazzo, konuklarına butik dağ oteli konsepti ile hizmet vermektedir. Kartalkaya Kayak Merkezi’nin en modern ve korunaklı liftlerine sahip olan merkez, o nedenle özellikle çocuklu aileler için tavsiye edilmektedir. Otele yakın pistler, her seviyeden kayak sporcusuna hitap etmektedir.

Kış sporlarının vazgeçilmez unsuru olan SPA merkezi, Kaya Plazzo Ski otelinde bulunmakta. Sadece kayağın değil, tüm senenin yorgunluğunu atabileceğiniz SPA merkezinde masaj, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı ve güzellik merkezi bulunuyor. Ayrıca merkezde kayak öncesinde kaslarınızı ısındırmak için kullanabileceğiniz bir spor salonu ve günün dilediğiniz zamanında kullanabileceğiniz ısıtmalı bir kapalı havuz bulunmaktadır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir